KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10302632

nr 1030 2632

Staffan Snidare

(f. 1939), Sverige

Etsning, Staffan Snidare, Pustegränd, Akvarellerad, motivet: 9x5

Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 april 2016
kl 19:58:47

Staffan Snidare

Läs mer om Staffan Snidare